• A
  • A
  • A
  • A
  • A
  • A
  • A
  • A
  • A
  • A
  • A
  • A
  • A
  • A
  • A
  • A
  • A
  • A
  • A
  • A
  • A

Kalendar

TRAVANJ 2017.
PUSČPSN
2
3
1516
25
       

ARHIVA 1999



PROGRAM

1999.

26.01. KSET, ZAGREB:
GONE BALD (Nizozemska)
HA DET BRA (Zagreb)
BRASSNECK (Zagreb)

25.02. KLUB STUDENATA ISTRE, ZAGREB:
MANCE (Zagreb)
HARRY DEN HARTOG (Nizozemska)

15.03. KSET, ZAGREB:
US BOMBS (S.A.D.)
GDHNY (Zagreb)
FNC DIVERZANT (Zagreb)

21.03. KSET, ZAGREB:
DUNJA KNEBL (Zagreb) 

16.04. OTVARANJE MOČVARE!
ZLI BUBNJARI (Zagreb)
TONY ROSE (Škotska)

17.04. POVRATAK VIKUNJE – dobra rock slušaona!

18.04.
PERSONA NON GRATA (Mađarska)
PEACH PIT (Zagreb)
+ SPACE CREW PREDSTAVLJA: "Stage 2"
(from Reggae and Dub Planet to Electronic Tribal Universe)

19.04. filmska večer:
SOUTHPARK (američka crtana serija)
METROPOLIS (r: Fritz Lang)

20.04.
INK & DAGGER (S.A.D.)
ANALENA (Zagreb)
CLEAN (Zagreb)

21.04. MLADEN BARAKOVIĆ TRIO (Zagreb)

22.04. slušaona ČUDOVIŠTA IZ MOČVARE

23.04 MULTI-KULTI FEST 2 (povodom dana planete Zemlje)
KISS ERZSI MUSIC (Mađarska)
DUNJA KNEBL (Zagreb)
SHAMROCK ROVERS (Zagreb)

24.04. tulum povodom dana planete Zemlje

25.04. SPACE CREW PREDSTAVLJA: "Stage 2"
(from Reggae and Dub Planet to Electronic Tribal Universe)

26.04. filmska večer:
SOUTHPARK (američka crtana serija)
CHUNGKING EXPRESS (r. WONG KAR-WAI)

27.04.
THE SHIZOID WIKLER'S (Zagreb)
TRN U OKU (Zagreb)
MIKROFONIJA (Zagreb)

28.04. FAKI – FESTIVAL ALTERNATIVNOG KAZALIŠNOG IZRIČAJA
TEATAR... (Velika Gorica) - otvaranje izložbe
DZDZYSTY TEATR (Poljska): "Sroda"
BRUVNO (Zagreb): "Atom Heart Mother"
NEZAVISNI TEATAR BARAKE (Kutina): "Četiri jahača apokalipse"
TEATAR... (Velika Gorica): predstava "Za šta"
OBRATI PAŽNJU NA LIJEVO OKO (Split): "Osveta krvožednih 1"

29.04. FAKI - FESTIVAL ALTERNATIVNOG KAZALIŠNOG IZRIČAJA:
POZORIŠTE NARODNOG HEROJA MAJKL ĐEKSONA - MIKIJA (Pula): "Priredba"
ZIJAH SOKOLOVIĆ (BIH): "Kabares, kabarei"
SAMA(Zagreb): "Lila"

30.04. FAKI - FESTIVAL ALTERNATIVNOG KAZALIŠNOG IZRIČAJA:
ZAPATTO (Zagreb): "Djeca iz veš mašine"
TEATAR... (Velika Gorica): performance "Za šta"
GUMMMIDEFECT (Zagreb): "Knut"
GOLE I VESELI (Zagreb): "Phillip Glass kupuje komad kruha"
OBRATI PAŽNJU NA LIJEVO OKO (Split): "Osveta krvožednih 2"
OD SOLI I ZEMLJE(Zagreb): "3"

01.05. POVRATAK VIKUNJE – dobra rock slušaona!

02.05. FAKI - FESTIVAL ALTERNATIVNOG KAZALIŠNOG IZRIČAJA
OBERIU (Makedonija): "Kafka gegen Pound-Umjetnik u gladovanju"
ROBERT FRANCISTY (Zagreb): "Hijeroanarhija tijela"
AMBROZIJA (BIH): "Voyelles"
MARKO Z. NIJE DOŠAO (Zagreb): "One"
TRN (Čakovec): "Kraljevi... ili Bogovi"

03.05. filmska večer:
SOUTHPARK (američka crtana serija)
PAKLENA NARANČA (r: Stanley Kubrick)

04.05.
APOSTROPHE (Zagreb)
STRANGELOVE (Zagreb)

06.05. slušaona NEW ALTERNATIVES (electrobody music, industrial, gothic, crossover, darkwave) - DJ Krešo

07.05.
LVMEN (Češka)
MRTVA BODOUCNOST (Češka)
TELEFON (Češka)
TESTIMONY (Slovačka)
DISLIKE (Požega)

08.05. POVRATAK VIKUNJE – dobra rock slušaona!

09.05. SPACE CREW PREDSTAVLJA: "Stage 2"
(from Reggae and Dub Planet to Electronic Tribal Universe)

10.05. filmska večer:
SOUTHPARK (američka crtana serija)
BREAKING THE WAVES (r: Lars Von Trier)

11.05.
MODROBRADI (Zagreb)
KAWASAKI 3P (Zagreb)

12.05.
SOUL TRAIN (Zagreb)

13.05. HARD CORE slušaona

14.05.
HIGHER JUSTICE (Zagreb)
NO WAY OUT (Zagreb)
RAZLOG ZA (Kutina)
GDHNY (Zagreb)

15.05. POVRATAK VIKUNJE – dobra rock slušaona!

16. 05. SPACE CREW PREDSTAVLJA: "Stage 2"
(from Reggae and Dub Planet to Electronic Tribal Universe)

17.05. filmska večer:
SOUTHPARK (američka crtana serija)
WR: MISTERIJ ORGANIZMA (r: Dušan Makavejev)
PINK FLOYD "Live at Pompei"
happening A3 "IF YOU TOLERATE THIS " (Karlovac)

18.05.
CONVERGE (S.A.D.)
CHANG FFOS (Velika Gorica)
RESUME (Čakovec)

19.05. ANTE GELO TRIO (Zagreb)

20. 05. slušaona STRAIGHT NO FUNK (ACID JAZZ)

21.05.
MANCE (Zagreb)

22.05. POVRATAK VIKUNJE – dobra rock slušaona!

23.05. SPACE CREW PREDSTAVLJA: "Stage 2"
(from Reggae and Dub Planet to Electronic Tribal Universe)

24.05. filmska večer:
SOUTHPARK (američka crtana serija)
EASY RIDER (r: Dennis Hopper)

25.05.
PINK NOISE QUARTET (Nizozemska)
BLISTERS (Nizozemska)

26.05. ČUDOVIŠTA IZ MOČVARE:
SMALL HOUSE BROWN (Zagreb)

27.05. metal slušaona DARK GATHERING

28.05.
DUNJA KNEBL (Zagreb)

29.05. ŽEDNO UHO FESTIVAL:
AČE (Francuska )
GLASSHOPPER (Rijeka)
VERY EXPENSIVE PORNO MOVIE (Rijeka – Nizozemska)

30.05. SPACE CREW PREDSTAVLJA: "Stage 2"
(from Reggae and Dub Planet to Electronic Tribal Universe)

31.05. filmska večer:
SOUTHPARK (američka crtana serija)
COFFEE & CIGARETTES (r: Jim Jarmush)
PERMANENT VACATION (r: Jim Jarmush)
FUGAZI: INSTRUMENT (dokumentarni, r: Jem Coen)

01.06. reggae & dub slušaonica + koncert: NATURALNA MISTIKA (Zagreb)

02.06. ČUDOVIŠTA IZ MOČVARE – Tony Rose (Škotska)

03.06. Promocija časopisa Nomad + koncert:
DO RE MI 4 (Rijeka)
SCHMRTZ TEATAR (Zagreb)

04.06.
FAKOFBOLAN (Pula)
NULA (Šibenik)

05.06. – 12.6. Eko-kulturni festival "PONIKVE 99" (sve u Močvari osim 05.06. na Ponikvama)

05.06. PONIKVE
akcija čišćenja (11-14)
mini nogometni turnir "Kriva noga"
performance: "Zli bubnjari" (Zagreb)
Fear of a green planet – šumska elektronika (20-11):
-dj. MARINO – tribal media/ psycho techno trance (Pula)
-dj. ILKO – ethnica/ trance dubbing (Zagreb)
-dj. TOMISLAV – teleport/ psy trance (Zagreb))
-dj. M.P. – electronic underground/ sound united (Zagreb)

06.06. Underground hip-hop live:
JERU THE DAMAJA (S.A.D.)
BLACKOUT PROJECT (Tram 11/ Sickrhymesayazz/dj. PHAT
PHILLIE/dj. FRX) (Zagreb)

07.06. filmska večer:
SOUTHPARK (američka crtana serija)
1. ReHrAF (Revija hrvatskog akademskog filma)
-pregled stvaralaštva mladih hrvatskih redatelja (1997-99):
'Ime majke: Naranča' (r: Jasna Zastavniković)
'Backwoods' (r: Kristijan Milić)
'Na mjestu događaja' (r: Antonio Nuić)
'Zločin i kazna' (r: Antonio Nuić)
'Dvoboj' (r: Zrinka Matijević)
'Bijes' (r: Nikola Slijepčević)
'Umobolizam i neurobiologija' (r: Daniel Kušan)
'Metropola' (r: Dalibor Matanić, Tomislav Rukavina, Stanislav
Tomić)
performans: D. B. INDOŠ – House of extreme music theatre/Kugla (Zagreb):
"Lajka – prvi pas u svemiru (fragmenti)"

08.06.
PURE STEMS PACK (Zagreb)
THE 4 SIVITS (Njemačka)
NORTH SHORE (Njemačka)
DAWNCORE (Mađarska)

09.06. tribina – okrugli stol:
genetički inžinjering – za i protiv (proizvodnja organske hrane kao alternativa)
uvod: prof. Jošt (poljoprivredni fakultet, Križevci)
ČUDOVIŠTA IZ MOČVARE - jazz koncert:
BIL (Mladen Baraković, Mario Igrec, Kruno Levačić)

10.06.
LAVA (Mađarska)

11.06.
PRIDIGARJI (Slovenija)
TROTTEL (Mađarska)
VERY EXPENSIVE PORNO MOVIE (Nizozemska/ Rijeka)

12.06. ANTIŽRTVOTVORNO PREDAVANJE O SLATKIM JAHAČIMA APOKALIPSE – "1. JAHAČ: LIJEČNIK (raskrinkavanje mita o AIDSU)"
Predavač: Zvonimir Orešković - Zone
POVRATAK VIKUNJE – dobra rock slušaona!
+ promocija časopisa NOMAD
+ koncert:
SCHMRTZ TEATAR (Zagreb)
DO RE MI 4 (Rijeka)

13.06. SPACE CREW PREDSTAVLJA: "Stage 2"
(from Reggae and Dub Planet to Electronic Tribal Universe)

14.06. filmska večer:
SOUTHPARK (američka crtana serija)
ZELIG (r. Woody Allen)
PUSSY GALORE – MAXIMUMPENETRATION
SEXA – JEAN JONE STORY

15.06. HC BOXER (Zagreb) – promocija albuma " FUTURA "
+ " ETHNICA " (dj ILKO) - ethno techno party

16.06.
GLOF (Zagreb)

17.06. slušaona STRAIGHT NO FUNK (ACID JAZZ)

18.06.
MAN IN THE SHADOW (Slovenija)
ENTREAT (Slovenija)
KRVAVI MANDAT (Zagreb)

19.06. POVRATAK VIKUNJE – dobra rock slušaona!
BIG BEAT INTRO (+ ekskluzivno preslušavanje novog albuma Chemical Brothers)

20.06. SPACE CREW PREDSTAVLJA: "Stage 2"
(from Reggae and Dub Planet to Electronic Tribal Universe)

21.06. filmska večer:
SOUTHPARK (američka crtana serija)
CITY OF LOST CHILDREN (r: Jean Pierre Jeunet)
DEAD CAN DANCE - TOWARDS THE WITHIN

22.06. GREENCAJG – bendovi iz Varaždina
RECIKLISTI
BUTTSHAPERZ
APFUKEN

23.06.
IVA KORBLER + band (Zagreb)

24.06. EUROKAZ- Kazalište LATERNA: " Varalice " (r: Danijel Kušan)

25.06. EUROKAZ- Kazalište LATERNA: " Varalice " (r: Danijel Kušan)

26.06. POVRATAK VIKUNJE – dobra rock slušaona!

27.06. SPACE CREW PREDSTAVLJA: "Stage 2"
(from Reggae and Dub Planet to Electronic Tribal Universe)

28.06. filmska večer:
SOUTHPARK (američka crtana serija)
TRIUMMPH DES WILLENS (r: Leni Riefenenstahl)
predstava: TEATAR LE CHEVAL - "VOJNE IGRE " (Zagreb)

29.06.
MUTILATED (Zagreb)
VENTER CARET AURIBUS (Zagreb)
FORLORN LEGACY (Zagreb)
SCAFFOLD (Ljubljana)

30.06.
KULTURA (Poreč)

01.07 MOČVARRRA RRRIOT GRRRL PARRRTY!

02.07.
MOTUS (Zagreb)
BEERMACHT (Zagreb)
KAWASAKI 3P (Zagreb)

03.07. POVRATAK VIKUNJE – dobra rock slušaona!
+ revija PERFORMING ART MODE S. S. (M) ART – WOODOOZEMAC (Sanja Stanešić)

04.07. SPACE CREW PREDSTAVLJA: "Stage 2"
(from Reggae and Dub Planet to Electronic Tribal Universe)
+ koncert: ADI LUKOVAC I ORNAMENTI (Sarajevo )

05.07. filmska večer:
SOUTHPARK (američka crtana serija)
WALLACE AND GROMIT in:
" AGRAND DAY OUT ", " THE WRONG TROUSERS " & " A CLOSE SHAVE " (r: Nick Park)
"ORBANIĆI UNPLUGGED" (r: Igor Mirković)

06.07. koncert zagrebačkih bendova:
GONE
KAMO SUTRA
BABIES
P.R.O.T.E.S.T.
VIDIM DVOJE

07.07. HOUSE OF SKA slušaona

08.07. NEW ALTERNATIVES – DJ KREŠO

09.07.
DON'T (Koprivnica )
I DON'T THINK SO! (Ivanić Grad)
SUBCULTRO (Varaždin)

10.07. POVRATAK VIKUNJE – dobra rock slušaona!
+ promocija časopisa NOMAD
THE SHIZOID WIKLER'S (Zagreb)
ZEUS FABER (Zagreb)

11.07. SPACE CREW PREDSTAVLJA: "Stage 2"
(from Reggae and Dub Planet to Electronic Tribal Universe)

12.07. filmska večer:
SOUTHPARK (američka crtana serija)
PARTIZANSKA ESKADRILA (r: Hajrudin Krupac)
STEP ACROSS THE BORDER (r. Humber & Penzel)

13.07.
MIKROFONIJA (Zagreb)
STEPPING STONE (Zagreb)
IZOLIR BAND (Zagreb)
HIGHER JUSTICE (Zagreb)
IMPLICITE (Čakovec)

14.07.
MANCE (Zagreb)
STRAHULJARI (Slovenija)
AFTER BUSTER BEAT (Pula)

15.07. DARK GATHERING – metal slušaona

16.07. BENDOVI IZ MOČVARE:
LUNAR
ZLI BUBNJARI
CHANG FFOS
KAWASAKI 3P
JAMBOLIJA

17.07. MORE PARTY

22.07.
DRILLER KILLER (Švedska)
VIU DRAKH (Njemačka)
TESTIMONY (Slovačka)
KURAC OD OVCE (Kutina)

29.07. koncert:
TCHKUNG! (S.A.D.)

31.08. Otvaranje nove sezone u Močvari uz prigodan koncert pod nazivom "Pozdrav Močvari":
press konferencija – Marko Brecelj
predavanje Marka Brecelja o borbi za oslobođene prostore u Hrvatskoj i Sloveniji
video projekcija
koncert : MARKO BRECELJ (Slovenija)

01.09.
ENSIGN (S.A.D.)
STEPPING STONE (Zagreb)
PARUZIJA (Zagreb)

02.09. ČUDOVIŠTA IZ MOČVARE – jazz party

03.09. !SICKO! PARTY – slušaonica glupe glazbe, DJ Bobi & DJ Niky

04.09. POVRATAK VIKUNJE – dobra rock slušaona!

05.09. SPACE CREW PREDSTAVLJA: "Stage 2"
(from Reggae and Dub Planet to Electronic Tribal Universe)

06.09. filmska večer:
SOUTHPARK (američka crtana serija)
DAWN BY LAW (r: JIM JARMUSCH)
SONIC YOUTH: 1981 THE YEAR THAT PUNK BROKE

07.09. punk koncert:
FIVE MINUTES TO STEVE (Sesvete)
BEZ PANIKE (Čakovec)
IZOLIR BAND (Zagreb)

08.09. DARK GATHERING metal slušaona
dj MARIO

09.09. ČUDOVIŠTA IZ MOČVARE - jazz slušaona

10.09. slušaona NEW ALTERNATIVES
(electrobody music, industrial, gothic, crossover, darkwave)
+ koncert: GRČ (Rijeka)

11.09. POVRATAK VIKUNJE– dobra rock slušaona!

12.09. SPACE CREW PREDSTAVLJA: "Stage 2"
(from Reggae and Dub Planet to Electronic Tribal Universe)

13.09. filmska večer:
SOUTHPARK (američka crtana serija)
UNDERGROUND (r: Emir Kusturica)
EKATARINA VELIKA: LIVE IN NOVI SAD 1993.

14.09.
ŠUMSKI (Zagreb)
BITE (Nizozemska/Zagreb)
HA DET BRA (Zagreb)

15.09.
PIK (Poljska)
FORLORN LEGACY (Zagreb)
MUTILATED (Zagreb)
DARKNDOOM (Zagreb)

16.09. ČUDOVIŠTA IZ MOČVARE – jazz party

17.09.
GUŽVA U 16–ERCU (Osijek)
KARPIS (Đurđevac)

18.09. POVRATAK VIKUNJE – dobra rock slušaona!

19.09.
SONGS FOR EMMA (S.A.D.)
MIKROFONIJA (Zagreb)
CENTER ZA DEHUMANIZACIJO (Slovenija)

20.09.
filmska večer:
SOUTHPARK (američka crtana serija - sve epizode)

21.09. PROMOCIJA 3. CD – A "BOMBARDIRANJE NEW YORKA" (SLUŠAJ NAJGLASNIJE) – 1. dio sviraju:
SCHMRTZ TEATAR (Zagreb)
KARDINALI (Sisak)
WAR SOLUTION (Zagreb)
KRAN (Zagreb)
GRIF (Zagreb)

22.09.PROMOCIJA 3. CD–a "BOMBARDIRANJE NEW YORKA" (SLUŠAJ NAJGLASNIJE) – 2. dio sviraju:
SRŽ (Zagreb)
METRO (Zagreb)
LOŠI DEČKI (Zagreb)
SVINJSKO KORITO (Zagreb)
MOTOR CITY BAR (Zagreb)

23.09. ČUDOVIŠTA IZ MOČVARE – jazz party

24.09.
SPACE INVADERS (Beč/Zagreb)
BRASSNECK (Zagreb)
MRZOBILLYS (Zagreb)

25.09. POVRATAK VIKUNJE – dobra rock slušaona!

26.09. SPACE CREW PREDSTAVLJA: "Stage 2"
(from Reggae and Dub Planet to Electronic Tribal Universe)

27.09.
filmska večer:
SOUTHPARK - THE MOVIE (r: Trey Parker) - 2 projekcije

28.09.
AK-47 (Zagreb)
NO WAY OUT (Zagreb)
RASPAD SISTEMA (Zagreb)
YOUTH AGAINST (Zagreb)

29.09. SVUM!!! - sportske večeri u Močvari
prijenos nogometne utakmice Lige prvaka:
DINAMO(Zagreb) - STURM(Graz)

30.09. SPACE CREW PREDSTAVLJA: "Stage 2"
(from Reggae and Dub Planet to Electronic Tribal Universe)

01.10.
ETHNICA FUTURA
hc BOXER/DJ ILKO ČULIĆ - live act (Zagreb)
+ promocija spota »Drmeš«

02.10. POVRATAK VIKUNJE predstavlja:
HGF MARATHON ON TOUR - 1. STANICA – ZAGREB (finale hrvatskog glazbenog festvala)
DO RE MI 4 (Rijeka)
BRASSNECK (Zagreb)
THEE LARCHE (Sv. Križ Začretje)
ĐUBRIVO (Split)

03.10. koncert: TRIBUTE TO JOHN COLTRANE
SAŠA NESTOROVIĆ & KRUNO LEVAČIĆ DUO (Zagreb)

04.10.
Tribina u povodu početka potpisivanja peticije za ukidanje vojnog roka
Teme su: MOŽE LI HRVATSKA UKINUTI VOJNI ROK?
VOJNA OBVEZA U HRVATSKOJ I SVIJETU - MOGUĆE ALTERNATIVE.
Govornici: članovi Zelene Stranke Zoran Oštrić, Tomislav Djimsita, Tihomir Campanello, Hrvoje Laurenta i drugi.
SOUTH PARK (američka crtana serija - prigodna epizoda)
FULL METAL JACKET (r: Stanley Kubrick)

05.10.
ŠUMSKI (Zagreb)
ANALENA (Zagreb)
KAWASAKI 3P (Zagreb)
BAZAAR (Zagreb)

06.10. SURF PARTY
dj DALIBOR BAMBI MOLESTER (Sisak)

07.10.
RHYTHM THIEVES (Slovenija)
ŠTIRJE PRAVI DEDCI (Slovenija)
BABIES (Zagreb)

08.10.
GDNHY (Zagreb)
THE SHIZOID WIKLER’S (Zagreb)
PASI (Rijeka)

09.10.
SVUM!!! - sportske večeri u Močvari
Kvalifikacije za evropsko prvenstvo u nogometu, prijenos odlučujuće utakmice: HRVATSKA - JUGOSLAVIJA
POVRATAK VIKUNJE predstavlja FAKI:
Svečano otvaranje kazališta u MOČVARI subotom uz prigodne zvuke grupe ZLI BUBNJARI i performans TEATAR...: »A što sad...«
POVRATAK VIKUNJE - dobra rock slušaona:
TOM WAITS NIGHT + special guest star - maestro CAPTAIN BEEFHEART

10.10. IRISH PARTY

11.10.
filmska večer:
SOUTHPARK (američka crtana serija)
THE BLAIR WITCH PROJECT (r. D. Myrick i E. Sanchez)
GETO (dokumentarno-glazbeni film)

12.10. slušaona: THE HOUSE OF SKA! - DJ VEDRAN

13.10. WAVE FM LIVE - WORLD SERPENT DISTRIBUTION slušaonica
(Coil, Current 93, Death In June, The Moon Lay Hidden Beneath A Cloud, Nurse With Wound, Sol Invictus, Yasnaia, etc.)

14.10.
LVMEN (Češka)
GNU (Češka)
MAINSWITCH (Zagreb)

15.10.
MANCE (Zagreb)
VLATKO KLARIĆ (Zagreb)

16.10.
POVRATAK VIKUNJE predstavlja FAKI:
performans - THEATRE DE FEMMES: “Za Moskvu”
POVRATAK VIKUNJE - dobra rock slušaona: ISTOČNO OD RAJA - BALKAN NIGHT

17.10. MATIJA DEDIĆ TRIO (Zagreb)

18.10.
APPLESEED CAST (S.A.D.)
CLEAN (Zagreb)
LATEST (Zagreb)

19.10. SVUM!!! - sportske večeri u Močvari
prijenos nogometne utakmice Lige prvaka:
STURM (Graz) - DINAMO (Zagreb)

20.10. filmska večer:
SOUTHPARK (amrička crtana serija)
MONTY PYTHON’S LIFE OF BRIAN (r. Terry Jones)
THIS IS SPINAL TAP (r. Rob Reiner)

21.10. SPACE CREW PREDSTAVLJA: "Stage 2"
(from Reggae and Dub Planet to Electronic Tribal Universe)
+ gost: dj MARINO (Pula)

22.10.
PURE STEMS PACK (Zagreb)
P.R.O.T.E.S.T. (Zagreb)
ABZŽ NORMALAN (Zagreb)

23.10.
POVRATAK VIKUNJE predstavlja FAKI:
performans - GOLE I VESELI: "Annie Sprinkle Trilogy"
POVRATAK VIKUNJE - dobra rock slušaona: THE SMITHS NIGHT

24.10.
PEACH PIT (Zagreb)
LUNAR (Zagreb)

25.10.
filmska večer:
SOUTHPARK (američka crtana serija)
PI (r: Darren Arronofsky)
TRASH HORROR MARATHON:
BRAIN DEAD (r: Peter Jackson)
DEMONI (r: Lamberto Bava)
EVIL DEAD (r: Sam Raimi)
BAD TASTE (r: Peter Jackson)

26.10. DŽUNGLA U MOČVARI - jungle slušaona, DJ TEO i DJ SANJIN

27.10. SVUM sportske večeri u Močvari
utakmica Lige prvaka: DINAMO – MANCHESTER Utd.
+ Irish party

28.10. SPACE CREW PREDSTAVLJA: »ETHNICA FUTURA”
hc BOXER (Zagreb)
dj ILKO (Zagreb)

"POTONIMO ZAJEDNO" – TRI DANA ZATVARANJA MOČVARE

29.10. VEČER S ARSENOM
ARSEN DEDIĆ (Zagreb) + gosti:
MATIJA DEDIĆ (Zagreb)
MANCE (Zagreb)
ENES KIŠEVIĆ (Zagreb)
JAKŠA BORIĆ (Zagreb) – performans "I"

30.10.
FNC DIVERZANT (Dugave)
ESSENCE (Split)
AK – 47 (Zg)
POVRATAK VIKUNJE predstavlja FAKI:
performans - SCHMRTZ TEATAR: »Peep Show« (predizborni spektakl)
MARSHMALLOWS (Krapina)
KUKURIKU STREET (Našice)
DARKO RUNDEK & bend (Zagreb)

31.10.
HALLOWEEN PARTY!!!
BAL POD MASKAMA DO ZORE UZ REGGAE, DUB, SKA, PSYCHO, JUNGLE ZVUK...

12.11. ŽDRAL, ZAGREB
TONY ROSE (Škotska)